قیمت تور کربلا زمینی از تهران و کرج

قیمت تور کربلا زمینی

هر چند که قیمت انواع تور کربلا به صورت زمینی و یا انواع تور کربلا هوایی کاملا وابسته به نواسانات قیمت دلار می باشد . اما در حال حاضر با دلار حدود ۴۰۰۰ تومان می شود یک رنج قیمتی برای تورهای کربلا بدست آورد.

قیمت تور کربلا زمینی از تهران با قیمتی برابر ۱٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان (یک میلیون و صد هزار تومان ) شروع می شود و با توجه به کیفیت و خدمات مختلفی که شرکت های مسافرتی ارائه می دهند متفاوت می شود.

البته در افزایش قیمت تور کربلا زمینی می توان به اینکه ایام تور کربلا زمینی در روزهای خاص ، مناسبت ها ، جشن ها و یا ایام سوگواری قرار گرفته است یا خیر نیز اشاره کرد.

قیمت تور کربلا زمینی

قیمت تور کربلا زمینی

چند توصیه به کسانی که می خواهند کربلا را به صورت زمینی طی کنند :

 • حتما قیمت تور کربلا زمینی را از چند آژانس معتبر که زیر نظر سازمان حج و زیارت هست بپرسند.
 • حتما از نوع اتوبوس مطلع شوند. معمولا اتوبوس های ولو و vip و اسکانیا می باشند.
 • حتما از هتل محل اقامت در کربلا و نجف و کاظمین یا سامرا اطلاع بیابند. کیفیت هتل ها در عراق بسیار متفاوت هست. اما به نظر من مهمترین مزیت هتل ها باید نزدیکی به حرم های مطهر ائمه باشد. هتلی که در عرض یکی دو دقیقه به حرم می رسد با هتلی که باید ماشین بگیرید و بروید بسیار متفاوت است.
 • از اینکه در ایام تور کربلا آشپز و نوع غذا ایرانی هست یا خیر نیز اطلاع کسب کنید.
 • از اینکه هزینه ی بیمه مسافرتی با آژانس مسافرتی می باشد یا با خودتون نیز مطلع شوید.

 

به شما پیشنهاد می کنیم مقالات زیر را نیز مطالعه بفرمایید:

تور کربلا ارزان قیمت در واقعیت یا خیال ؟

در تور کربلا پول ایرانی یا پول عراقی با خود داشته باشیم ؟

 

شما یکی از عبارات زیر را سرچ کرده اید :

قیمت تور زیارتی کربلا زمینی از تبریز – قیمت تور کربلا زمینی از تهران – قیمت تور کربلا به صورت زمینی از اصفهان از اهواز  از همدان – قیمت تور کربلا زمینی از شیراز –  قیمت تور کربلا زمینی از قم –  قیمت تور کربلا هوایی –  قیمت تور کربلا و نجف زمینی از مشهد – قیمت تور کربلا زمینی سال ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۴۰۰ – قیمت تور کربلا هوایی زمینی اصفهان – قیمت تور زمینی به کربلا تور کربلا زمینی برای اربعین قیمت بلیط تور زمینی کربلا قیمت تور زمینی کربلا در تبریز تور کربلا زمینی تبریز ثبت نام تور کربلا زمینی  قیمت جدید تور زمینی کربلا قیمت تور زیارتی کربلا زمینی تورهای کربلا زمینی زنجان تور کربلا زمینی شیراز

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.