دو مکان بسیار مهم برای اجابت دعا در سفر کربلا

شما که می خواهید به زیارت کربلا ی معلا بروید از طرف سایت تور کربلا به شما متذکر می شویم که حتما حتما به این نکته توجه کنید که در این سفر زیارتی شما دو فرصت بسیار گرانبها بدست می آورید که بواسطه آن می توانید هر چه که از خداوند متعال می خواهید برآورده نمایید.

دو مکان بسیار مهم برای اجابت دعا در سفر کربلا

دو مکان بسیار مهم برای اجابت دعا در سفر کربلا

دو مکان بسیار مهم برای اجابت دعا در سفر کربلا

در این دو مکان در عراق دعای شما مستجاب است.

دو جایی که در زیارت عتبات عالیات عراق مستجاب دعوه می شوید

در احادیث و روایات آمده است که در سراسر عالم مکانهای مقدسی وجود دارد و حداقل دو مکان بسیار مهم آن در عتبات عالیات عراق وجود دارد که انسان به واسطه فیض الهی از اجابت دعا برخوردار می شود.

اولین مکانی که در عتبات عالیات عراق باید برای درخواست و دعا از خداوند از نظر دور نداشت در کنار بارگاه حضرت امیرالمونین علی علیه السلام می باشد که در روایات آمده است در کنار مرقد مطهر امیرالمونین پرده های آسمان برداشته می شود و دعا مستجاب می شود.

دومین مکانی که در عتبات عالیات عراق وجود دارد که می گویند در آن دعای انسان مستجاب می شود زیر قبه ی بارگاه حضرت سیدالشهداء علیه السلام می باشد.

به همین خاطر حتما در این دو مکان معنوی دعا یادتان نرود و حوائج مشروع خود را از خداوند بخواهید اما حتما حتما یادتان باشد برای فرج امام زمان نیز دعا کنید که ان شاءالله به زودی زود چشم مظلومان جهان را روشن نماید.

برای اطلاع بیشتر شما را دعوت می کنم تا حتما مطلب زائران کربلا بهترین مکان برای دعا کردن را بشناسند – تور کربلا را بخوانید.

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.