تور کربلا اقساطی هوایی و زمینی

تور کربلا اقساطی برای هموطنانی مهیا شده است که با توجه به تمایل زیاد برای ثبت نام تور کربلا ، در زمان ثبت نام ، هزینه تور زیارتی کربلا را به صورت نقد ندارند اما می توانند تور کربلا قسطی را انتخاب نمایند و قیمت تور کربلا را به صورت اقساط پرداخت نمایند.

آیا تور کربلا اقساطی به لحاظ شرعی درست است ؟

مسلما کسانی که از توانایی مالی مناسب برخوردارند قیمت تور کربلا را به صورت نقد پرداخت می نمایند.

اما کسانی که عاشق زیارت ابا عبدالله الحسین  (ع) هستند ولی از استطاعت لازم برای سفر زیارتی کربلا و عتبات عالیات برخوردار نیستند می توانند با کمی تأمل تصمیم لازم را بگیرند.

با توجه به برخی روایات و احادیث ، زیارت امام حسین علیه السلام بقدری مهم و سفارش شده است که نه تنها قرض گرفتن بلکه حتی فروختن اموالشان هم برای زیارت کربلا مجاز شمرده شده است . در زیر به برخی از این احادیث اشاره می کنیم :


۱-«شیعیان ما به زیارت قبر امام حسین(ع) بروند، که رفتن به زیارت او، روزی را زیاد، عمر را طولانی و بدی ها و شرها را دور می سازد و رفتن به زیارت،برای هر مومنی که به امامت او از سوی خداوند عزوجل اقرار دارد، واجب است.»۱

 ۲- به امام جعفر صادق (ع) گفتند : کمترین اثرى که براى زائر قبر امام حسین (ع) چیست ؟ فرمود: «کمترین تأثیرش این است که خداوند متعال، او و خانواده و مالش را حفظ مى کند تا به سوى اهل خویش برگردد ،و چون روز قیامت فرا رسد، خداوند حافظ او خواهد بود ».۲

۳- امام صادق علیه السلام به ابوصباح کنانى فرمود: «همانا نزد شما قبرى است که هیچ فرد پریشانى نزد آن نمى ‏رود مگر آنکه خداوند از او پریشانى را دفع نموده و حاجتش را برآورده مى نماید، و همانا نزد او چهار هزار فرشته هستند که از هنگام شهادتش آشفته و غم آلود تا روز قیامت بر او مى‏ گریند. هر کس او را زیارت کند، وى را تا خانه ‏اش بدرقه مى‏ کنند، و هر که مریض شود به عیادتش مى‏ روند، و هر که بمیرد جنازه‏اش را تشییع مى‏ کنند». ۳

۴- امام باقر (ع) نیز فرموده است : «شیعیان ما را به زیارت قبر حسین (ع) امر کنید ، زیرا زیارت او موجب فزونى در رزق و طول عمر و دفع بلایا و ناگواریها مى ‏شود » . ۴

۵- و یا در روایتی دیگر امام صادق (ع) فرمود: «اگر مردم مى‏ دانستند که چقدر خیر و برکت در زیارت امام حسین (ع) وجود دارد ، براى زیارت کردنش با یکدیگر مقاتله مى‏ کردند، و هر آینه اموالشان را براى رفتن به زیارتش مى‏ فروختند» ۵

احتمالا شما هم با ما هم عقیده هستید که با توجه به اهمیت زیارت کربلا می توان با توجه به شرایط از تور کربلا اقساطی استفاده نمود و به زیارت امام حسین علیه السلام رفت.

شرایط استفاده از تور کربلا اقساطی چیست ؟

با توجه به محدودیت هایی که به لحاظ مالی وجود دارد برای بهره مندی از تور کربلا اقساطی چه تور هوایی کربلا و چه تور زمینی کربلا با کانتر کربلای شرکت ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما ارائه نمایند.

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.