تور کربلا ارزان قیمت نجف کاظمین سامرا به همراه اقامت در بهترین هتل های کربلا و نجف اشرف

تور کربلا ارزان قیمت در واقعیت یا خیال

تور کربلا ارزان قیمت در واقعیت یا خیال

تور کربلا ارزان قیمت در واقعیت یا خیال ؟

اگر شما هم به دنبال تور کربلا ارزان قیمت می گردید خوب است که به نکات زیر توجه داشته باشید.

۱- متاسفانه برخی از شرکت های مسافرتی کربلا با عنوان تور کربلا ارزان قیمت فقط قصد ایجاد یک ذهنیت غیر واقعی دارند که بواسطه ی آن بتوانند زائران کربلا ونجف اشرف را ترغیب کنند که با انواع تورهای کربلای آنها به مسافرت زیارتی عتبات عالیات بروند.

۲- برخی از مواقع برای اینکه قیمت تور های کربلا و نجف را کمتر و ارزانتر کنند کیفیت و خدمات دهی به مسافران و زائران حسینی را خیلی بیشتر از آنچه که متناسب با قیمت و هزینه پرداختی زائران می باشد را کاهش می دهند. که این خود گران فروشی هست نه ارزان فروشی .

۳- حتما باید قیمت های پکیج های مختلف تور کربلا را از آژانس های مسافرتی مختلف مطلع شد.

۴- اگر تور کربلا ارزان قیمت می خواهید باید حتما با توجه به اینکه چند شب و چند روز تور کربلا طول می کشد ، در کدام هتل ها و با چه نوع کیفیتی اقامت می شود ، آیا در تور کربلا و نجف ارزان قیمت سفر به شهرهای کاظمین و سامراء وجود دارد یا خیر و … توجه شود.

۵- به سابقه و اعتبار شرکت مسافرتی که می خواهید از آن تور کربلا ارزان قیمت تهیه کنید حتما توجه کنید.

۶- حتما از علت ارزان و پایین بودن قیمت تور کربلا مطلع شوید در صورتی که علت موجهی وجود داشت اقدام به خرید تور کربلا نمایید.

 

سیاست ما

شرکت سعادت سیر گیتی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با سال ها تجربه موفق در زمینه توریسم و گردشگری ، برگزاری تورهای خارجی را بصورت بدون واسطه در کارنامه خود دارد و همواره تلاش می نماید تا با بکارگیری کارشناسان متخصص در زمینه گردشگری بهترین خدمات را با حداقل قیمت برای مشتریان مان فراهم نماییم زیرا همواره بر این باور درست معتقدیم که سرمایه اصلی ما مشتریان ما هستند از این رو تمام تلاش خود را در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریانمان متمرکز کرده ایم.

درباره ما و خدمات ما به مشتریانمان


سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385 تحت نظارت سازمان گردشگری و ميراث فرهنگی ايران مي باشد سعی شرکت ما بر این است که:  
 • با ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی سریع و به موقع برای جلب رضایت مشتریان تلاش نماییم
 • با توجه به نظر مشتریانمان مسیرمان را اصلاح کنیم
 • ما بخوبی می دانیم مشتری مداری یعنی ماندگاری در دنیای پر رقابت
 
با تماس با آژانس هواپیمایی از طریق مشاورین برای رزرو اقدام نماید،در صورتی برای انتخاب هتل نیاز به مشورت دارید، معمولا مشاوران با توجه به نوع سفر شما بسته به اینکه سفر تفریحی است یا تجاری، خانوادگی است یا مجردی،هتل های مختلفی را به شما معرفی خواهند کرد و در نهایت با تایید و انتخاب شما از طریق کارگزاران خود در کشور مقصد برای رزرو هتل اقدام می کنند.
بلیط هواپیما را با توجه به موارد مختلفی میتوانید انتخاب کنید.
 • ایرلاین
 • پرواز چارتری یا سیستمی
 • نوع کلاس پروازی
 • زمان پرواز
تمامی این ها گزینه هایی هستند که می توانند برای مسافر مهم باشند. اینکه با چه ایرلاینی بخواهد سفر کند و یا پرواز صبح به شب بگیرید که تایم بیشتری داشته باشد، یا دقیقا زمان تحویل اتاق در هتل باشد. همه این موارد در انتخاب بلیط تاثیر گذار هستند.
ویزای هر کشور یعنی اجازه ورود به آن کشور. هر کشوری قوانین مختلفی برای صدور ویزا برای گردشگران دارد. و سفارت آن کشور در ایران با توجه به تایید مدارک دریافتی ویزا را صادر می کند. شرایطی که ممکن است بعضی کشورها در نظر بگیرند یه اسن شرح است.
 • اعتبار پاسپورت بیشتر از 90 روز
 • داشتن اعتبار مالی
 • زمان برای صدر ویزا
 • هزینه صدور ویزا
برخی از کشورها هزینه ای برای صدور ویزا دریافت نمیکنند. و برای صدور بعضی ویزاها نیازی به زمان نیست و به راحتی در فرودگاه مقصد صادر می شود.